• Trainingsschema's

  • TEAM

    begeleiders / trainers

    trainingsdagen en tijden (voorlopige indeling)

    JO15-1

    JO15-2

    Trainers: Roy Verhaaf/Ricardo van Sauers/Rene id Betouw/ Nino van Amstel

    Trainer/begeleider: Michael v Vegten (+beg. Johan vd Veer/Fred Blok

    Dinsdag en donderdag 18.30 tot 19.45 uur

    Dinsdag en donderdag 18.30 tot 19.45 uur

    J014-1 

    Trainer: Mark Slond  - Begeleider Niek vd Velden

    Maandag en woensdag 18.30 tot 19.45 uur

    JO13-1 

    Ron den Hooglander, Ed Buters

    Maandag en donderdag 18.30 tot 19.45 uur

    JO12-1

    John Hildering, Michael Struik

    Maandag en donderdag 18.30 tot 19.45 uur

    JO12-2

    Nico Boon, Erwin (backup Ramon)

    Dinsdag 18.30 tot 19.30  uur, donderdag 17.00 tot 18.00 uur

    MO15-1

    Hans Lerch, Martijn IJzelenberg

    Woensdag 18.30 tot 19.15 uur 

    JO10-1 

    Jaimy Schouten,Mark Slond,Erwin

    Maandag en donderdag 17.00 tot 18.15 uur

    JO10-2

    Pascal den Hartog

    Maandag en donderdag 17.00 tot 18.15 uur

    JO1O-3

    Ernst Schilpzand, Wilco Fortgens

    Maandag en donderdag 18.00 tot 19.00 uur

    JO10-4

    Lars van Dijk, Than Quang Vu

    Dinsdag en donderdag 17.00 tot 18.00 uur 

    JO8-1

    Benno Hooglander+....?

    Maandag en donderdag 18.00 tot 19.00 uur

    JO8-2

    Mounir van den Enden

    Dinsdag en donderdag 17.00 tot 18.00 uur 

    KABOUTERS

    Amanda van Leuffen,Pjotr

    Maandag 17.30 tot 18.30 uur

     

    Team

    Trainingsdagen en tijden

    Vr1                                       Rene Fredriks

    Donderdag van 20.00 tot 21.30 uur

    Sen.1                                    Stephan Kaaij ,

                                                +assisten.

    Dinsdag en donderdag van 20.00 tot 21.30 uur

    Sen.2                                   Ronald Monker,

                                               Hans vdr Woude

    Dinsdag en donderdag van 20.00 tot 21.30 uur

    Sen.3

    Sen.4

    Dinsdag en donderdag van 20.00 tot 21.30 uur

    Woensdag (of donderdag) van 20.00 tot 21.30 uur

    Veteranen

    KEEPERSTRAININGEN

    Maandag 17.00 tot 18.00 uur

    Maandag 18.00 tot 19.00 uur

    Dinsdag 18.30 tot 19.30 uur

    Donderdag 17.00 tot 18.00 uur

    Donderdag 18.00 tot 19.00 uur

    Donderdag 20.00 tot 21.30 uur

     

    Donderdag van 20.00 tot 21.30 uur

     

    JO10 -1 en 2 o.lv. Ramon Jonker

    JO13 - JO14 o.l.v. Ramon Jonker

    JO 12-1 en 2 o.l.v. Ramon Jonker

    JO 10 en JO 8 o.l.v. Ramon Jonker

    JO 15- 1 en 2 o.l.v. Ramon Jonker

    Selectie senioren o.l.v. Dennis Boendermaker