• Trainingsschema's seizoen 2023/2024
  • Trainingsdagen en -tijden | Jeugd
      2-4-2024 Trainingsdagen en tijden - 2023/2024  
    Team Voorkeurstijd Trainer/Begeleider= T.B. trainingsdagen en tijden 
           
    JO18-1 11.30 Ramon Jonker ( T,B) (backup/support Erwin Sijbrands) Maandag 19.00 tot 20.15 uur/Donderdag 18.30 tot 19.30 uur
    JO16-1 10.00 Mitchell Hooglander (T) Sergeij Sproklede en Quan Vu (B) Maandag  en woensdag 18:00-19:00 
    JO14-1 10.00 Tom Ronde  (T,B)   en ouders (B) Maandag  en woensdag 18:00-19:00 
    JO12-1 10.00 Erik Kors, Dave Swier (T,B)  Maandag en woensdag 16.30 tot 17.30 uur
    JO12-2 11.15 Yannick van t Veer  (alleen woensdag) (T) Niels Schutte ( Maandag) ( Back up Sipco, ( T) Rinze Harkin en Coen Hellingman (B) Maandag  16:30-17:30  woensdag 16.30- 17.30 uur
    JO10-1 10.00 Steven Petersen ( T op maandag), Jaiden Schouten ( T op woensdag) en Steven Petersen (B) Maandag  16:30-17:30  woensdag 16.30- 17.30 uur
    JO10-2 10.00 Chris Willemink (T) Jaiden Schouten ( T op woensdag) en Wesley Roberts en Jeroen Bos ( B) Maandag  16:30-17:30  woensdag 16.30- 17.30 uur
    JO9-1 10.00 Michel de Vries ( T,B,) Mark Siebers, Wouter Blanken, Richard van Braas Back up Maandag  16:30-17:30  woensdag 16.30- 17.30 uur
    JO8-1 10.00 George Bruggemeijer,( T) Bart van Beek( T, B), Said Azahaf( T) Amjad Zebary (T) Woensdag en maandag  16.30 tot 17.30 uur 
    JO8-2 10.00 Sonaira Staalduinen ( T, B )en Stefan Santing ( T) + ouders Maandag  16.30 tot 17.30 uur en woensdag van 15:30-16:30 
    JO8-3 10.00 ouders T/B Maandag  16.30 tot 17.30 uur en woensdag van 15:30-16:30 
    JO7-1 10.00 Joy de Boer (T) en ouders Peter van Lierop (B) Maandag  16.30 tot 17.30 uur en woensdag van 15:30-16:30 
           
    Kabouters Groep 1 Trainer Sipco de Vries (T )+ en ouders (T) Woensdag 15.30 tot 16.15 uur
  • Trainingsdagen en -tijden | Senioren
    Teams Trainer/begeleider  Dagen en tijden
         
    Sen. 1 Mark Slond (T) & Resko Harberts(T donderdag),  Sipco de Vries (B) Dinsdag/donderdag 20.00 tot 21.30 uur
    Sen. 2 Nando van Drimmelen(T/B) Dinsdag/donderdag 20.00 tot 21.30 uur
    Sen. 3 Jeroen Foorthuis Dinsdag/donderdag 20.00 tot 21.30 uur
    Sen. 4 Hidde Sijbrands Dinsdag/donderdag 20.00 tot 21.30 uur
         
    Keeperstraining Sen. 1 en 2 Ramon Jonker Dinsdag ovv 20.00 tot 21.00 uur
  • Trainingsdagen en -tijden | Overig
    Teams Trainer/begeleider  Dagen en tijden
         
    Scheidsrechtersvereniging Hoorn (sv-Hoorn) Peter Fokker Woensdag 19.00 tot 20.00 uur
    Team Great Brittain NVT Dinsdag en vrijdag 19.30 tot 21.00 uur