• HSV Sport 1889 35+2

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 mrt. 10:30HSV Sport 1889 35+2 - VVS 46 35+1Sportpark De Kr Elleboog
    17 mrt. 13:00SSA-SJO VV Egmond 35+1 - HSV Sport 1889 35+2Sportpark Hogedijk
    24 mrt. 10:30HSV Sport 1889 35+2 - Kwiek 78 35+1Sportpark De Kr Elleboog
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 mrt.Kolping Boys 35+1 - HSV Sport 1889 35+25 - 1
  • Poulestanden HSV Sport 1889 35+2 ( 2e klasse 4 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kwiek 78 35+11111004644233
    2DWB 35+11171336231322
    3Kolping Boys 35+11170429191021
    4ST Con Zelo/VZV 35+1126332518721
    5V.V. Bergen 35+195132518716
    6Grasshoppers 35+1114342020015
    7Blokkers de 35+1134183042-1213
    8SSA-SJO VV Egmond 35+193151724-710
    9HSV Sport 1889 35+2113172439-1510
    10George st 35+1102261430-168
    11VVS 46 35+1120391039-293

    Poulestanden HSV Sport 1889 35+2 ( Veteranen beker zondag poulefase Groep 1 10 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Grasshoppers 35+13300201199
    2HSV Sport 1889 35+23201161156
    3Kolping Boys 35+23102813-53
    4GSV 45+13003120-190
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Antonius, DarrylTeamspeler
    Damasco, Linchomar NonaTeamspeler
    Dubbeld, ReneTeamspeler
    Eshkoli, GabiTeamspeler
    Heruer, BillyTeamspeler
    Heus, JeroenTeamspeler
    Holleeder, MarkTeamspeler
    Koeman, NickyTeamspeler
    Leeuw, Thomas deTeamspeler
    Mulders, RobTeamspeler
    Sijbrands, HiddeTeamspeler
    Van der leeuw, RobertoTeamspeler
    Willemink, FrankTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Damasco, Linchomar NonaTechnische stafTrainer/coach
    Sijbrands, HiddeOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    HSV Sport 1889 35+2

    VS

    VVS 46 35+1

    10 maart 202410:30 uur
    Sportpark De Kr Elleboog veld C

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    HSV Sport 1889 35+2

    0592 Mannen 35+ Zondag

    2,18

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,55

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,91

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd