• Senioren 5 zondag Veld man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Damasco, Linchomar NonaOverige stafTeammanager
    Goede, JoeriOverige stafTeammanager
    Sijbrands, HiddeOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 mrt. 11:45HSV Sport 1889 5 - Westfriezen 4Sportpark De Kr Elleboog
    17 mrt. 12:00Grasshoppers 6 - HSV Sport 1889 5Sportpark De Weyver
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 feb.HSV Sport 1889 5 - Strandvogels 25 - 2
  • Poulestanden HSV Sport 1889 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kwadijk 3320114776
    2Blokkers de 532019726
    3HSV Sport 1889 53102913-43
    4Beemster 431021116-53

    Poulestanden HSV Sport 1889 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Grasshoppers 61392256213529
    2HSV Sport 1889 51391364323228
    3Hollandia 21191145172827
    4Zouaven (de) 71264254233122
    5Strandvogels 21264244251922
    6Always Forward 5125344137418
    7Westfriezen 4124443631516
    8SV Spartanen 51142541291214
    9Blokkers de 7133463837113
    10KGB 4132292675-498
    11VVS 46 41201111142-311
    12HSV Sport 1889 68008895-870
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beemsterboer, RoyTeamspelerMiddenvelder
    Berndsen, DannyTeamspelerVerdediger
    Bons, WesleyTeamspelerMiddenvelder
    Bouzerda, HamzaTeamspelerDoelverdediger
    Brouwer, NickTeamspelerMiddenvelder
    Damasco, Linchomar NonaTeamspelerVerdediger
    Doffer, MichelTeamspelerVerdediger
    Gerard, ArdillesTeamspelerVerdediger
    Goede, JoeriTeamspelerAanvaller
    Hollak, MartijnTeamspelerAanvaller
    Jubitana, RobertoTeamspelerAanvaller
    Koeman, NickyTeamspelerVerdediger
    Monker, RonaldTeamspelerAanvaller
    Mulders, RobTeamspelerVerdediger
    Prijn, DennisTeamspelerAanvaller
    Roosje, RogierTeamspelerMiddenvelder
    Sauers, Ricardo vanTeamspelerVerdediger
    Sijbrands, HiddeTeamspelerVerdediger
    Spel, SimonTeamspelerVerdediger
    Verhaaf, RoyTeamspelerMiddenvelder
    Wartim, JoaquinTeamspelerMiddenvelder
    Willemink, FrankTeamspelerMiddenvelder
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.