• Belangrijke vergadering op vrijdagavond 14 december over de toekomst van HSV Sport, zet in agenda!

  Beste HSV Sporters,
  Vrijdagavond 14 december 2018 is de belangrijke vergadering over de toekomst van HSV Sport met aansluitend ook de Algemene Ledenvergadering en borrel met hapjes.


  Onze vereniging staat voor een belangrijke fase w.o. renovatie/nieuwbouw van ons sportcomplex maar ook zoals in recente noodkreet van voorzitter Frank Eek is er bij onze club een structureel probleem omdat aantal bestuurs- en commissietaken onderbezet cq niet ingevuld zijn. Helaas zijn hierop slechts enkele reacties geweest en we zullen tijdens de vergadering van 14 december concrete besluiten moeten gaan nemen hoe dat opgelost moet worden.

  We hopen oprecht op een zeer grote opkomst op vrijdagavond 14 december, aanvang 19.30 uur.
  Meer informatie volgt binnenkort! Uiteraard kunnen geinteresseerden voor bestuurlijke en/of commissietaken contact opnemen met 1 van de bestuursleden.

  Sportieve groet,
  Bestuur HSV Sport 1889